Informace

&

obchodní podmínky

Sjednáním termínu automaticky souhlasíte s podmínkami a dáváte najevo,

že jste s nimy byli srozumněni. 

Prohlédli jste si mé portfolio a jste seznámeni s mým stylem fotografií.

Na pozdější reklamaci nebude brán zřetel.

KDY SE DOSTAVIT NA FOCENÍ A JAK DLOUHO TRVÁ?

Na focení přijďte vždy ve smluvený čas. Nikoliv dřívěji. 

Doba fotografování se liší dle typu focení. Viz jednotlivé balíčky.

 

 

CO KDYŽ SE NEMOHU DOSTAVIT NA SJEDNANÝ TERMÍN?

Pokud onemocníte nebo se stane cokoliv jiného jenž Vám znemožní přijít na focení. Snažte se mě  informovat co nejdříve, abych mohla případně termín nabídnout někomu jinému. Jsme jen lidi a nějaké věci neovlivníme. Stejně tak informuji co nejdříve Vás pokud onemocním s nabídkou náhradního termínu.

VÝBĚR FOTOGRAFIÍ

Po focení protřídím všechny fotografie, kde vymažu ty nepovedené (zavřené oči, atp.) nebo hodně podobných záběrů. Vám pak zašlu odkaz, kde si mezi těmito snímky vyberete, ty které chcete upravit. Počet fotografií není nikdy přesně dán. Ale zaručuji dost fotografií k výběru. Pouze u balíčku "STYLIZOVANÝ PORTRÉT" je výběr zcela na mně.  Neručím za nespolupráci při focení (např. dětí) a nepodaří-li se v určeném časovém rozpětí nafotit dostatečný počet kvalitních fotek, nemůže to být přičítáno na vrub fotografa a zaslání více fotografií k náhledům nelze žádným způsobem vymáhat ani odvozovat od délky a náročnosti focení. Pokud Vám výběr fotografií trvá dlouho, ovlivňujeto dobu dodání fotografií. Přesáhne-li doba výběru 1 měsíc od focení, vyhrazuji si právo fotografie vybrat sama a dokončit. Výběr fotografí také můžete nechat zcela na mém uvážení. 

 

Dle autorského zákona č. 121/2000 Sb. není bez mého souhlasu jako autora daného díla dovoleno náhledy kdekoli zveřejňovat a ani je dále upravovat (např. odstraněním loga). Jsou ve vlastnictví fotografa a jsou určeny výhradně pro výběry fotek k úpravám.

SVATEBNÍ FOTOGRAFIE, PLESY, REPORTÁŽE

Konečný výběr odevzdávaných fotografií zákazníkovi je zcela na mém uvážení, vždy je ovšem dodržen a zaručen garantovaný počet dle domluvy či zvoleného balíčku. Výběr fotografií i úprava fotografií je projevem autorského přístupu a mého fotografického stylu. 

 

 

KDY DOSTANU HOTOVÉ FOTOGRAFIE A V JAKÉM FORMÁTU?

Fotografie posílám přes online úložiště. Čili výsledný produkt je v digitálním formátu. Tisk fotografií není součástí balíčků, ale je možné jej domluvit. Obvyklá doba dodání je 2-6 týdnů od termínů focení a může se mírně dle mé aktuální vytíženosti. U svateb je doba dodání fotografií 2-2,5 měsíce od focení, pokud není domluveno předem jinak (V případě nenadálých skutečností si vyhrazuji tuto lhůtu prodloužit).

 

ARCHIVACE FOTOGRAFIÍ

Vámi vybrané fotografie archivuji po dobu 6 měsíců. Svatební fotografie po dobu 12 měsiců.

REKLAMACE

Pokud nesouhlasí počet vybraných fotografií, nebo jsem omylem upravila jinou fotografii. Je reklamace nutná :)  Informujte mě prosím co nejdříve. Nelze ovšem reklamovat barevnou a celkovou úpravu fotografií. Sjednáním termínu berete navědomí, že znáte můj styl fotografií a respektujete jej. Fotografie jsou odrazem mého vnímání okolí  a každou fotografii upravuji podle svého nejlepšího svědomí. Berte prosím navědomí, že je to má autorská práce. Dám přednost momente plné emocí, než-li perfektně ostrému snímku. Proto ve výběru můžete nalézt i ne 100% ostré fotografie. Pokud si přejete vyretušovat například znaménko na pleti, jizvu atp. prosím informujte mě o tom do poznámek u výběru fotek, nebo předem u focení.  

Vlastní vzhled a jeho nespokojenost s ním není v žádném případě důvodem k reklamaci fotografií!

 

Všechny fotografie jsou předmětem autorského práva a majetkem fotografa a nesmí být použity pro jakýkoli komerční účel, propagaci či prodej třetí straně bez písemného souhlasu autora. Fotografované osoby mohou používat fotografie pro svou nekomerční osobní prezentaci.

U  všech fotografií si vyhrazuji právo na zveřejnění, pokud se spolu nedomluvíme jinak (vyjímku tvoří boudoir nebo další odhalené fotografie, ty vždy a pouze jen po domluvě s focenou osobou)!

NAME / JOB / TITLE

© 2019 weny bittner