newborn

cca  60 -  180 min

První chvíle miminka,

ať ve vašem náručí nebo spícího v dece.

3000 Kč 

15 upravených fotek

barevné i černobílé provedení

4500 Kč 

50 upravených fotek

barevné i černobílé provedení

Další info

Nafotíme spolu několik snímků, které pak neupravené nahraji do zamčeného alba, kde si můžete sami vybrat finální fotky k úpravě, či nechat výběr zcela na mně.

Čtěte také prosím  základní informace a podmínky

U  všech fotografií si vyhrazuji právo na zveřejnění, pokud se spolu nedomluvíme jinak (výjimku tvoří boudoir nebo další odhalené fotografie, ty vždy a pouze jen po domluvě s focenou osobou)!

DŮLEŽITÉ!

Tento typ focení musí být objednaný dopředu a fotí se maximálně do 14 dní od narození. Čím dříve tím lépe. Starší miminka už více vnímají a nenechají se napolohovat. Také je lepší fotit v ranních/dopoledních hodinách. Focení může trvat 3 hodiny. Každé miminko je jiné a je potřeba na to brát zřetel.

Focení probíhá u vás doma, kde je to pro miminko nejpohodlnější. K focení využívám přirozené světlo, pokud Váš domov nedisponuje jeho dostatkem, je možné využít studio v Praze.  

Jako rekvizity používám pletené a jiné deky. Nemám oblečky, postýlky a jiné věci na miminko. Ráda fotím spíše přirozenější fotky viz mé portfolio. Pokud máte zájem o fotky v roztomilých oblečkách atp. ráda Vám doporučím někoho jiného.

- Fotografie obdržíte v digitální podobě přes online úschovnu v barevné i černobílé verzi.

- Fotografie dodávám v rozlišení pro tisk a také v menším provedení pro web (lepší pro použití na sociálné sítě).

- Výběr zašlu nejpozději do 15 dnů od focení v uzamčeném albu na internetu.

- Pokud mi nezašlete Váš výběr fotografií ke zhotovení do 2 týdnů od zaslání náhledů, vyhrazuji si právo fotky vybrat    sama a dokončit je.

- V případě, že se vám líbí více fotografií, je možné si připlatit další fotografie nad rámec balíčku  (300 Kč / ks nad         rámec I. balíčku, 150 Kč/ ks nad rámec II. balíčku).

- Jakmile odešlete shválený výběr, nelze ho měnit, ani po vyhotovení fotografií.

- Doba vyhotovení fotografií je 2-6 týdnů (respektujte prosím tuto dobu, až budou fotky hotové ozvu se)

 

Neupravené fotografie a RAW z focení neposkytuji!!!

!!! Neupravené fotografie (tzn. fotografie zaslané pro Váš výběr) nejsou určené pro zveřejňování na webu, facebooku apod., respektujte prosím tuto věc) !!!

-Náhledy pro výběr nejsou výsledkem zaplacené služby, ale pouze materiálem sloužícím k dalšímu zpracování

a vztahuje se na ně autorský zákon 121/2000 Sb.

© 2019 weny bittner